Mega İnovasyon™ ASİT™ Yaratıcı Düşünme Teknikleri

Adını Alternatif Sistematik İnovasyon Teknikleri ifadelerinin baş harflerinden almış olan ASİT™ Yaratıcı Düşünme Teknikleri eğitimi kişiyi adım adım yaratıcı düşünmeye götüren bir düşünme tekniğidir. Sonuç odaklı olan bu teknik, mevcut kısıtlamaları göz önüne almanın yanında problemin kaynaklarını kullanarak kullanıcının sistematik bir şekilde yaratıcı ve yenilikçi çözümlere gitmesini sağlamaktadır.

TRIZ yaratıcı düşünme teorilerine dayanan ASIT'in toplam 7 yaratıcı düşünme aracı vardır. "Mega İnovasyon™ - ASİT™ Yaratıcı Düşünme Teknikleri" eğitiminin temel amacı sunulan farklı alanlardaki örnek olaylarla ve uygulamalarla ASİT'in 7 yaratıcı düşünme aracını size öğretmektir.

ASİT™ eğitimin en önemli özelliği gerçek hayattan uygulama örnekleriyle sizi yaratıcı problem çözme ve yaratıcı çözüm üretme doğrultusunda bu teknikleri kendi alanınızda kullanabilecek bir seviyeye getirmesidir.

ASIT™ ile yaratıcı düşünme becerilerinizi geliştirin, kariyerinizin zirvesine ulaşın ve zenginliğe kavuşun.

Melik Duyar - Dünya Hafıza Şampiyonu

"ASIT Yaratıcı Düşünme Teknikleri"nin zor problemler karşısında sizi nasıl kolay ve basit çözümlere ulaştırdığını gösteren kısa tanıtım filmi.

Yenilik ve buluşlar için halen ASIT™ Yaratıcı Düşünme Tekniklerini kullanmakta olan Ford, Intel, Motorola, LG gibi lider şirketler ve prestijli üniversiteler arasına siz de katılın.

Bu eğitime kimler katılmalı ?

 • ALES sınavına hazırlanan master ve doktora adayları, yeni fikirler üretmek isteyenler, kurumların ARGE ve proje grupları, mühendisler, tasarım departmanı çalışanları, iş geliştirme personeli, teknik müdürler, müteşebbisler ve üst yöneticiler.
 • Yaratıcı ürünler geliştirmek isteyen ve markalarını sağlamlaştırmak isteyen şirket sahipleri.
 • Yaratıcı reklam yazarları, senaristler ve yönetmenler. Kişisel olarak yaratıcı problem çözme ve yaratıcı düşünme yeteneklerini geliştirmek isteyen herkes.

Seminer Detayları

 • Katılımcı Sayısı : 25 Kişi (En fazla)
 • Süre : 6 saat (1 Gün)
 • "Mega İnovasyon™ ASİT™ Yaratıcı Düşünme Tekniklerini" seminerine katılım 25 Kişi ile sınırlandırılmıştır.
 • Seminer 09:30 – 17:00 saatleri arasında 3 saat sabah ve 3 saat öğleden sonra olmak üzere iki oturum şeklinde toplam 6 saatte tamamlanacaktır. 12:30-14:00 arası yemek molası verilecek olup, öğle yemeği katılımcı tarafından organize edilecektir.

"Mega İnovasyon™ - ASİT™ Yaratıcı Düşünme Teknikleri" seminerinin sonunda neler kazanacaksınız?

Dünya Hafıza Şampiyonu
MELİK DUYAR

 • Yaratıcı düşünmenizi engelleyen blokları (fonksiyonel takıntılar) tanıyacaksınız,
 • Geleneksel yaratıcı düşünmenin dışında yeni teknikler öğrenecek ve bunları uygulayabileceksiniz,
 • Çevrenizdeki yaratıcı düşünme ve yaratıcı problem çözme uygulamalarını geliştireceksiniz,
 • Mevcut problemlere farklı yaklaşım tarzlarıyla yeni yaratıcı çözümler bulacaksınız,
 • Yaratıcı düşünme süreçlerinde ASIT™ düşünme araçlarını zorlanmadan uygulayabileceksiniz,
 • Neyin yaratıcı çözüm olduğunu, neyin olmadığını kolayca tanımlayabileceksiniz,
 • Yaratıcı çözümlere ve sonuçlara kolayca ulaşacaksınız,
 • Problemleri kolayca çözerek problem çözümünü yeni ürünlere dönüştürmeye başlayacaksınız.
 • Rakiplerinize karşı onların haberi bile olmayan haksız bir avantaj sağlamış olacaksınız.
 • Uyanık, canlı, fırsatları gören, zeki ve yaratıcı olan bir azınlığın üyesi olacaksınız.
 • Öğrendiğiniz teknikleri hem şirket, hem kişisel, hem de sosyal hayatınızdaki her türlü probleme çözüm bulmak için kullanabileceksiniz.
 • Üstlerinizin, astlarınızın ve meslekdaşlarınızın hayranlığını kazanmaya başlayacaksınız.
 • Diğer dostlarınıza, arkadaşlarınıza (ve hatta çocuklarınıza!) nasıl yaratıcı düşünülebileceğini öğretmeye başlayacaksınız.
 • İnteraktif Online Eğitim Filmi ve 4 kitaptan oluşan "Mega İnovasyon™ - ASİT Yaratıcı Düşünme Teknikleri" setine sahip olacaksınız. Böylece teknikleri seminerden sonra da istediğiniz zaman tekrar gözden geçirebileceksiniz

MEGA İNOVASYON - ASİT Eğitim Filminin alt bölümlerinden kısa bir klibi DEMO olarak aşağıda izleyebilirsiniz.

Başka Hiçbir Yerde Bulamayacağınız Aşağıdaki Sete Mega İnovasyon™ - ASİT™ Eğitiminde ÜCRETSİZ Sahip Olacaksınız

Mega İnovasyon™ SETİ İnteraktif Online Eğitim Filmi ve 4 kitap

Değerinde

Set İle İlgili Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız
 • Akademik olarak ispatlanmıştır: deneysel testler ASIT tekniklerinin kişinin yaratıcı problem çözme becerilerini olağanüstü şekilde artırdığını göstermektedir.
 • Ford, Intel, Motorola ve FedEx gibi dünyanın lider şirketleri tarafından çok yaygın olarak kullanılmaktadır.
 • Birkaç üniversitede kredili ders olarak okutulmaktadır (evet, ödevler, projeler ve imtihanlar dahil).
 • "Yanal Düşünme", "Beyin Fırtınaları" ve "Beyin Haritaları®" gibi yaratıcı düşünme tekniklerinin aksine, ASIT kişiyi adım adım yaratıcı sonuca taşımaktadır.

Mega İnovasyon™ – ASİT™ Yaratıcı Düşünme Teknikleri Semineri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS) ?

"Mega İnovasyon™ – ASİT™ Yaratıcı Düşünme Teknikleri" setine kendi kendine çalışmakla, "Mega İnovasyon™ – ASİT™ Yaratıcı Düşünme Teknikleri" eğitimine bizzat katılmak arasında temel olarak hiçbir fark yoktur. Kendi kendine çalışma disiplinine sahip olan ve çalışmalarını kendi kendine ertelemeden yapabilen herkes setle de aynı sonucu elde edebilir. Eğitimin daha pahalı olmasının nedeni eğitimin bizzat Melik Duyar tarafından verilmesi ve onun bu eğitim için bizzat zaman ayırmasıdır. Eğitimin sizi disipline etmesinin yanında diğer bir avantajı belki de sorularınızı anında Melik Duyar'a sorabiliyor olmanızdır. Setle ilgili daha fazla bilgiye www.yaraticidusunme.com web sitemizden ulaşabilirsiniz.
Kurumların talebi olduğu takdirde, belli sayıdaki katılımcıları için (Katılımcı sayısı en az 15, en fazla 30 olabilir) için kuruma gidilerek "Mega İnovasyon™ – ASİT™ Yaratıcı Düşünme Teknikleri" eğitimleri verilmektedir. Mega Hafıza™ kendi ortamında sadece kendi personeli için eğitim verilmesini isteyen kurumlara da hizmet verilmektedir. İş yoğunluğundan dolayı personelini toplu olarak eğitime gönderemeyen kurumların personelini Mega Hafıza'nın Ankara, İstanbul ve İzmir'deki genel katılıma açık düzenli eğitimlerine bireysel veya küçük gruplar olarak gönderme imkanları da mevcuttur. Genel katılıma açık olan bu düzenli eğitimlerle ilgili bilgiyi www.MegaEgitim.com web sitesinden takip edebilir, veya 0-312-417 33 30 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.
Kurumunuzun işlerinin aksamaması için personelinizi küçük gruplar halinde Ankara, İstanbul ve İzmir'de açılan genel katılıma açık kurslarımıza gönderebileceğiniz gibi, "Mega İnovasyon™ – ASİT™ Yaratıcı Düşünme Teknikleri" eğitiminin bizzat kurumunuz için düzenlenmesini de isteyebilirsiniz. Bu konuyla ilgili standart teklifimizi aşağıdaki linkten indirerek değerlendirebilirsiniz.
Kurs ve seminerlerimize katılan her katılımcıya "KATILIM BELGESİ" verilmektedir.