1972 Doğumlu olan Göksel AĞMA , İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Bölümünü mezunudur. Pedagojik formasyonu alan Göksel AĞMA, eşiyle beraber İstanbul ili Beylikdüzü ilçesi’nde MEGA HAFIZA KOLEJİ’nin kuruculuğunu yürütmektedir.

Kişisel Gelişim programlarıyla ve Arge çalışmalarıyla özellikle ön plana çıkan Göksel AĞMA , Mega Hafıza Koleji’nde Hafıza teknikleri ile okul müfredatını hazırlamakta ve sunmaktadır. Böylece okul müfredatını bu yönüyle alan öğrencileri eğlenceli ve kalıcı öğrenerek daha başarılı olabilmektedir.

Göksel AĞMA aynı zamanda Memoriad Dünya Hafıza , Zihinsel Matematik ve Hızlı Okuma – Anlama Olimpiyatlarına beyin sporcuları yetiştirmektedir. Bu alanda Türkiye, Avrupa ve Dünya rekorları neticeleri almış olan öğrenciler yetiştirmiştir.

Yetişmiş olan birçok başarılı öğrenci arasında ;

Ve daha birçok beyin sporcusu ve dereceleri mevcuttur. Eğitim verdiği öğrencilerinin başarısı burs alarak okullarına da yansımaktadır.

Halen yetiştirdiği olimpiyat takımının farklı kategorilerde 2 DÜNYA , 1 AVRUPA ve 7 TÜRKİYE REKORU mevcuttur.

Kazandırdığı başarılarla Eğitmen Başarı Belgesi alan Göksel AĞMA, İstanbul ilinde birçok kurumlarda konferans ve eğitimler vermektedir.