ÇETİN DENİZ

cetindeniz21@gmail.com 05368228409

Kariyer Özeti

Kariyerinin son 10 yılını, Orta düzey yönetici olarak devam ettirdi. 1994 yılında tanıştığı kişisel gelişim anlayışını, sürekli olarak sertifika eğitimleri alarak geliştirdi. Arkadaş ortamlarında başladığı “Kişisel Gelişiminizi Yarım Bırakmayın” konulu seminerlerini, toplumun geneline sunmak için seminerler düzenledi.

Uluslararası Association for Coaching (AC) onaylı “4 Boyutlu Profesyonel Koçluk” Sertifika Programlarını başarı ile tamamladı. Profesyonel olarak Yaşam koçluğu, Öğrenci koçluğu, Kariyer koçluğu yapmakta ve Koçluk platformu derneğinde Sosyal Sorumluluk, Proje geliştirme, Eğitim ve Gelişim komisyonlarında görev almaktadır.

2011 yılında “ Kariyer.net ve koçluk platformu derneğinin ortak sosyal sorumluluk projesi olan, çeşitli sebeplerle işlerine ara vermiş kadınların tekrar işe dönmelerinin kolaylaştırılması amacıyla toplam 200 kadına destek projesi kapsamında kariyer koçu olarak destek verdi.

İşkur ve engelsizkariyer.com’un ortaklaşa düzenlediği “Web yazılımcılığı” engellileri meslek edindirme projesi kapsamında Koçluk Platformu Derneği ile engelli kursiyerlere kariyer koçluğu yaptı.

Secret cv. “Geleceğim Geliyorum” projesinde gönüllü kariyer koçu olarak görev yapmaktadır.

2012 yılında MAG(Mahalle afet gönüllüleri) projesinde yetkili koç olarak görev almış ve bu görevini hala devam ettirmektedir.

Koçluk platformu derneği Yönetim kurulu üyesidir.

Mega Hafıza Eğitmenidir.

“Mega Beyni etkin kullanma” , “Mega Anlayarak hızlı okuma”, “Aile içi Etkili İletişim” İnovasyon ve Yaratıcı Düşünme”, Eğitimi ve seminerleri vermektedir. Fikir ve düşüncelerini Çeşitli internet siteleri ve yerel gazetelerdeki köşe yazıları ile okuyucularıyla buluşturmaktadır.

Türkiye ve Dünya hafıza şampiyonalarına katılmaktadır. 2013 Türkiye Şampiyonası Görsel Hafıza 6.sı. ve Anlayarak Hızlı Okuma 1100 kelime/dk. Derece sahibidir.

2012 yılında basımı tamamlanan “HAYATINLA MESAJLAŞ” isimli bir kitabı, bulunmaktadır.

2012 – 2013 yılları arsında 53.000 kişiye seminer ve eğitim vermiştir.

www.cetindeniz.org / cetindenz.blogspot.com.tr / www.kiged.com siteleri mevcuttur.

Eğitim

Arel Üniversitesi Psikoloji Bölümü Yüksek Lisans ( devam ediyor)

Kitap Çalışmalarım

2012 Hayatınla Mesajlaş (Yayınlanmış)

2013 Yönetim, Liderlik, Vizyon Kitabının Genel yayın yönetmenliği

2014 Kişisel Gelişim Dükkanı (Basım aşamasında)

Profesyonel Gelişim (Kurslar)

Association for Coaching (AC) onaylı

“4 Boyutlu Profesyonel Koçluk” Kadir Has Üniversitesi

Diksiyon Eğitimi

Kişisel Gelişim Sertifikası

Aile içi etkili iletişim teknikleri

Şirket ve Toplumsal İletişim

Mega Beyni Etkin Kullanma

Mega Anlayarak Hızlı Okuma

İnovasyon ve Yaratıcı Düşünme

Liderlik

Zaman yönetimi

Stres ve kriz yönetimi